VASARAS NOMETNE DAIĻSLIDOTĀJIEM

Profesionāli treneri, daudzpusīgi treniņi, aizraujošas aktivitātes!

Reģistrēties

Aicinām pieteikties vasaras nometnei

OZO DAIĻSLIDOŠANAS KLUBS aicina ņemt dalību vasaras sporta nometnēs daiļslidošanā
I nometne 24.06-6.07.2019
II nometne 12.08-24.08.2019

Reģistrēties

Dalībnieku ieguvumi pēc nometnes…

  • Vispārējās fiziskās sagatavotības līmeņa celšana un tādu īpašību kā stājas, izturības, veiklības, lokanības, ātruma veicināšana
  • Gribasspēka, atbildības, centības, izpalīdzības, biedriskuma īpašību attīstīšana
  • Slidot prasmes un slīdējuma tehnikas pilnveidošana un attīstīšana
  • Lēcienu apguve : darbs pie vienkāršajiem, divkāršajiem un trīskāršajiem lēcieniem, kaskādēm, pareizas lēcienu tehnikas apguve
  • Piruešu apguve, sākot no bāzes līmeņa līdz 3. un 4. līmeņa sarežģītības piruetēm

Pēc nepieciešamības iespējama programmu sastādīšana jaunajai 2019./2020.gada sezonai un horeogrāfa pieaicināšana, kā arī individuālie treniņi.

Kāda būs mūsu diena

Dienas grafikā kopā paredzētas 3 h treniņiem uz ledus (trešdienās 2h). Katrs treniņš ilgst 1h. Katru dienu arī 1h horeogrāfija un 1h sausais treniņš.

Nometnes treniņu grafikā paredzēti 14 ledus treniņi nedēļā vai 28 ledus treniņi divās nedēļās un ārpus ledus treniņi – Vispārējā fiziskā sagatavotība, Speciālā fiziskā sagatavotība, Horeogrāfija, Lonža – grupēšanās un lēcienu tehnikas pilnveidošanai. Treniņi notiks darba dienās, sestdiena un svētdiena brīva.

Brīvdienās dalībniekiem iespēja braukt uz mājām atpūsties ( vietējiem slidotājiem) vai palikt uz vietas un atpūsties pie Ozolnieku ezera un doties ekskursijās, apskatīt Latvijas skaistākās vietas.

Kur notiks nometne

Nometnes norises vietas ir Ozolnieki, OZO ledus halle, Ozolnieku sporta nams, Vieglatlētikas stadions un Horeogrāfijas zāle.

Nakšņošana: Vasaras nometnes dalībniekiem ir iespēja nakšņot Ozolnieku Sporta centra viesnīcā, LLKC hostelī vai Viesnīcā Agate. Pēc nepieciešamības tiks nodrošināts autobuss, kas vedīs sportistus no Piņķu Mūzikas skolas ( 1.pietura), Jelgavas apvedceļš (2.pietura) līdz Ozolnieku sporta centram (3.pietura).

Informācija

Nometnes dalības maksa vienai nedēļai 400 Eur, divām nedēļām 650 Eur. (Cenā ietilpst ēdināšana)

Pieteikšanās I nometnei līdz 31.maijam , II nometnei līdz 20.jūlijam. Avansa maksājums 100 EUR apmērā iemaksājams līdz pieteikšanās termiņa beigām un tiks ieskaitīts nometnes kopējā maksā. Neierašanās gadījumā, avanss netiek atmaksāts.

Kontakti –  ieva.pujate@gmail.com tel. +37129490345 www.ozoklubs.lv

Pieteikties